Zwrot nadpłaconych składek emerytalno-rentowych w związku z przekroczeniem rocznego limitu
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 21 (567) z dnia 1.11.2022, strona 5
Wynagrodzenie za czas oczekiwania na badania profilaktyczne - stanowisko GIP
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 21 (567) z dnia 1.11.2022, strona 4
Będą zmiany w dokumentach rozliczeniowych kierowanych do ZUS
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 20 (566) z dnia 10.10.2022, strona 67
Zmiany w urlopach związanych z rodzicielstwem rodziców adopcyjnych
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 20 (566) z dnia 10.10.2022, strona 66
Do 15 października 2022 r. - czas na złożenie sprawozdań finansowych do PFRON za 2021 r.
Rozliczanie pracy w porze nocnej
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 20 (566) z dnia 10.10.2022, strona 64
Zakaz pracy w porze nocnej
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 20 (566) z dnia 10.10.2022, strona 63
Reguły dotyczące pracujących w nocy
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 20 (566) z dnia 10.10.2022, strona 62
Wykonywanie pracy w porze nocnej
Ustalanie pory nocnej w zakładzie pracy
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 20 (566) z dnia 10.10.2022, strona 60
Zasady świadczenia pracy w nocy i jej rozliczania
Kara porządkowa lub dyscyplinarka za kradzież mienia współpracownika
Opłacenie pracy wykonywanej w noc odwołania czasu letniego przypadającej z 29 na 30 października br.
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 20 (566) z dnia 10.10.2022, strona 59
Dzielnik do obliczenia przeciętnej premii kwartalnej kwalifikowanej do podstawy ekwiwalentowej
Wynagrodzenie chorobowe dla nowo zatrudnionego pracownika będącego wcześniej rolnikiem
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 20 (566) z dnia 10.10.2022, strona 58
Badania profilaktyczne oraz rozwiązanie umowy o pracę pracownika z ustalonym prawem do renty
Zasiłek opiekuńczy na chore dziecko, gdy jego stały opiekun także choruje
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 20 (566) z dnia 10.10.2022, strona 57
Relacje z dyżurów telefonicznych
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 20 (566) z dnia 10.10.2022, strona 56
Korekta raportu ZUS RCA w związku z nieprawidłowym wykazaniem pracownicy pobierającej zasiłek macierzyński
Urlop bezpłatny w raporcie ZUS RSA
Obowiązek utworzenia PPK w razie przyjęcia do pracy pierwszej osoby zatrudnionej
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 20 (566) z dnia 10.10.2022, strona 53
Organizowanie szkoleń bhp w biurze rachunkowym
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 20 (566) z dnia 10.10.2022, strona 51
Obowiązki pracodawcy w zakresie bhp
Procedura uchylenia regulaminów pracy i wynagradzania
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 20 (566) z dnia 10.10.2022, strona 49
Uprawnienia pracownika - ojca w zakresie opieki nad dzieckiem do 4. roku życia
Ubezpieczenia i Prawo Pracy nr 20 (566) z dnia 10.10.2022, strona 47